رکوردشکنی آمازون در کمپین فروش با فروش ۱۰۰ میلیون کالا

رکوردشکنی آمازون در کمپین فروش با فروش ۱۰۰ میلیون کالا همزمان با شروع کمپین روز پرایم محقق شد و این شرکت رکورد فروش تاریخ کمپینای خود رو جابه جا کرد.

فروش روز پرایم آمازون تموم شده و از این رو بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان، بخشی از آمارهای مربوط به این کمپین خرید رو منتشر کرد. براساس آمارهای ارائه شده، کمپین روز پرایم به بزرگ ترین کمپین فروش آمازون در طول تاریخ این شرکت تبدیل شده.

آمازون اعلام کرده که فروش روز آمازون پرایم، تموم کمپینای فروش تاریخ آمازون مثل جمعه مشکی، دوشنبه سایبری و روز پرایم سال گذشته رو پشت سر گذاشته.

آمازون، اندازه دقیق فروش خود طی روز آمازون پرایم رو ارائه نکرده و فقط به گفتن این نکته اکتفا کرده که اعضای سرویس آمازون پرایم در اقصی نقاط جهان بیشتر از ۱۰۰ میلیون قلم کالا رو طی این کمپین خریدن.

آمازون هم اینکه اعلام کرده که اندازه فروش کار و کاسبی های کوچیک و متوسط بر بستر فروشگاهی آمازون از مرز یه میلیارد دلار عبور کرده.

دلار

اجناس تولیدشده به وسیله Amazon، طی کمپین آمازون پرایم با استقبال بالایی روبرو شدن؛ از جمله این اجناس میشه به فایر تی ایشون با ریموت مجهز به دستیار صوتی هوشمند الکسا در کنار بلندگوی اکو دات اشاره کرد.

هرچند آمازون جزئیاتی رو از درآمد مالی خود طی برگزاری کمپین پرایم آمازون ارائه نکرده، اما باید گفت که برآورده های RBC Capital نشون از کسب درآمد ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلاری این شرکت از فروش روز پرایم داره.

البته باید گفت که برگزاری کمپین روز پرایم آمازون خیلی هم خالی از مشکل نبود. ساعات اولیه این کمپین با مشکلات فنی همراه شد؛ طوری که آمازون از دسترس خارج شده بود.

مشکلات

براساس برآورده های انجام شده به وسیله One Click Retail، در دسترس نبودن سایت آمازون ضرری ۱.۲ میلیون دلاری رو واسه هر دقیقه به بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان تحمیل کرده.

با در نظر گرفتن اینکه سایت آمازون واسه نزدیک به ۷۵ دقیقه از دسترس خارج شده بود، احتمال تحمیل ضرری نزدیک به ۹۰ میلیون دلار به این فروشگاه هست.

کمپین روز پرایم رو باید فرصتی مناسب واسه کاربران سرویس Amazon Prime خواند تا با به کار گیری تخفیفای در نظر گرفته شده، بتونن جنسای لازم خود رو با قیمتی نازل بخرن.

قیمت

آمازون پرایم، سرویسیه که کاربران می تونن با پرداخت هرساله ۱۱۹ دلار حق اشتراک از ویژگیای اون استفاده کنن.

منبع: zoomit.ir

Post Author : ادمین

Related Post