12 علامتی که نشان می دهد سلامت هستید

: مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان

اگه ناخناتون صورتی رنگ و سفت و محکم هستن، شما سلامتید

 

12 علامتی که نشون میده سلامت هستین
ثروت حقیقی، سلامتیه. این تیکه کلام قدیمی ممکنه دیگه کمی تکراری به نظر برسه، اما بازم حقیقتی رو میگه. سلامتی، مهم ترین دارایی ماست، پس باید اونو بالاترین اولویت زندگی مون بذاریم. حالا سؤالی که ایجاد می شه اینه که چیجوری می فهمید بدن شما سالم و آماده جوش و خروش و گذروندن زندگیه؟ ما در این مطلب بعضی از علاماتی که نشون دهنده سلامت شمان رو فهرست کردیم. ادامه این متن رو بخونین تا با این علامتا آشنا شید.

 

1- اگه صبحا که از خواب بیدار میشین سرحال هستین و آماده اید تا جهان رو زیر پاهاتون فتح کنین، این اولین علامتیه که شما سلامتید.
2- اگه می تونین پس از بالا رفتن از پله ها بازم تنفستون رو کنترل کنین و به شکل عادی راه برید، شادباش می گیم! شما سلامتید.
3- اگه شما عوضش پوستی رنگ پریده، دارای پوستی نورانی هستین، به کارت سلامت خود یه امتیاز دیگه اضافه کنین.

4- اگه معده تون هم روبراهه و به شکل منظم به دستشویی می رید، یبوست ندارین و معده تون ترش نمی کنه، می تونین خوشحال باشین که اندازه سلامت شما در حال زیاد شدنه.

5- اگه تموم روز رو کار می کنین و در آخر روز هم هنوز واسه آماده کردن یه شام کوچیک واسه همسرتون انرژی دارین، کلاهتان رو بالا بندازین!

6- اگه دندانایی سالم و بی نقصی دارین و با لبخندهای جادویی خود دور و بریا رو جذب می کنین، پس واسه اینکه خوشحال باشین دلیل کافی دارین.
7- اگه اشتهایتان خوبه، نه حریصید و نه کم اشتها، نشون میده که بدنتون سلامت و روبراهه.

8- اگه ناخناتون صورتی رنگ و سفت و محکم هستن، شما سلامتید.

9- اگه در حال مقابله با بی خوابی، یا پاره شدن خوابتون نیستین، پس سالم و قبراقید. خوب خوابیدن در شبانگاه، شاخصی مهم واسه سلامته.

10- اگه وقتی که بقیه سرفه می کنن و هوای داخل بدنشون رو به بیرون می دمند شما عطسه نمی کنین، اون وقت شک نداشته باشینً سیستم دفاعی بدنتون خوب کار می کنه. داشتن مصونیت در برابر سرماخوردگی و عفونتای جزئی، علامت سلامتی شماس.

11- اگه احساس می کنین که خوب استرس خود رو کنترل می کنین و بیشتر از اندازه یا به طور غیر عادی عصبانی نمی شین، بدون معناست که روان شمام سلامته.

12- اگه همه چیز در زندگی عشقی و تمایلات جنسی شما خوب و منظمه، امتیاز دیگری به کارت سلامت خود اضافه کنین.

بسیار دوستان، از زندگی سالم و خوشبخت خود لذت ببرین، منظم ورزش کنین و مواد غذایی سالم و مغذی بخورین تا سلامتی تون واسه همیشه حفظ شه. سلامتی و سرحالی شما، آرزوی همیشگی ماست.

.

Post Author : مدیر

Related Post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *